Autor: Michał Kowalski
06 Cze, 2016

Piosenki na pierwszy taniec #maj

Piosenki na pierwszy taniec #maj

Jaka piosenka na pierwszy taniec? Bardzo często słyszę od Was słyszę. Zawsze powtarzam, że to bardzo indywidualna sprawa. To utwór o Was i dla Was. Pierwszy taniec to coś bardzo osobistego. Być może garstka najbliższych Wam osób byłaby w stanie pomóc ale ja nigdy nie czuję się na siłach aby coś podpowiedzieć. Ale..

 

Może zainspirują Was utwory na pierwszy taniec, które wybierali nasi klienci?

Postaram się aby była to comiesięczna lista piosenek. Ale jeśli chodzi o publikowanie postów to nawet ja sobie nie ufam więc niczego nie będę obiecywał ????

 

1. maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przyjęciu weselnym Dominiki i Alka. Wybrali utwór, który jest moim absolutnym faworytem ever jeśli chodzi o piosenki na pierwszy taniec! Zakochałem się w świetnym vibe nadającym właściwej atmosfery reszcie przyjęcia. Idealnie pasował do charakteru pogodnej i bardzo sympatycznej Młodej Pary. Zdecydowanie, jeden z utworów, z kategorii: oryginalne piosenki na pierwszy taniec.

7. maja prowadziliśmy wesele w Lublinie w Hotelu Focus oraz w miejscowości Kijany w lokalu weselnym Dworek nad Wieprzem. Na obu przyjęciach nie było odwołań do klasyki, a dosyć nowoczesne piosenki na pierwszy taniec. Bardzo dobry wybór, jeśli chcesz prostą i wolną piosenkę  z dużą dozą emocji i romantyzmu. Jeśli miałbym wybierać najpopularniejsze piosenki na pierwszy taniec to Thinking Out Loud i All of me byłyby zdecydowanie w czołówce. W sezonie 2015 graliśmy je kilkukrotnie.

Maj był zdecydowanie miesiącem Jackie DeShannon i jej What The World Needs Now Is Love. Graliśmy ją dwukrotnie! 14. wybrali ją Justyna i Bartek, a 28. Ewelina i Arek. Jeśli wesele w maju to tylko to ???? Klasyczna piosenka do pierwszego tańca. Zapewnia klasę, styl i podkreśla podniosłość wydarzenia.

21. maj był dniem prawdziwych div ???? Ola i Rafał zorganizowali piękne wesele w Kazimierzu Dolnym i wybrali delikatnie zremixowany utwór Beyonce. Podczas ich uroczystości nagrywaliśmy również film ślubny. Niedługo pochwalimy się efektami pracy naszego kamerzysty;) Łukasz i Kinga natomiast udowodnili, że pierwszy taniec nie musi być nudny. Zainspirowani filmami z internetu zaprezentowali świetny układ taneczny z dosyć odważnymi figurami do skróconej wersji klasycznego przeboju Whitney Houston ????

28. maja Karolina i Krzysiek zrobili wesele na 250 osób! Pierwszy taniec zatańczyli do klasycznego utworu króla soul. Budujący i motywujący utwór idealny na początek nowego rozdziału w życiu ????

Tym utworem kończy się majowa lista utworów na pierwszy taniec. Mam nadzieję, że będzie to ciekawa lektura dla Was i choć trochę ułatwi Wam niełatwy wybór.

W tym miesiącu były tylko zagraniczne utwory ale już dzisiaj wiem, że w czerwcu pojawi się również polska piosenka na pierwszy taniec. Jeśli jesteście ciekawi zapraszam w pierwszy poniedziałek lipca na kolejną listę.

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz porady eksperta?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS