Autor: Michał Kowalski
11 Lip, 2016

Piosenki na pierwszy taniec #czerwiec

Piosenki na pierwszy taniec #czerwiec

Mamy przyjemność zaprezentować długo oczekiwaną, drugą część listy ‘Piosenki na pierwszy taniec’ (pierwszą część możecie zobaczyć pod linkiem (Piosenki na pierwszy taniec #maj). Podsumowaliśmy wszystkie wesela w czerwcu i wyszedł nam kolejny, bardzo ciekawy zestaw.

W czerwcu mieliśmy przyjemność grać również polskie piosenki na pierwszy taniec.

4. czerwca mieliśmy okazję prowadzić prześwietne wesele Eweliny i Jacka w Lublinie. Wybrali utwór ‘Będziesz moją Panią’ w wykonaniu Michała Bajora świetnie wpisujący się w nieco rustykalny styl lokalu i przyjęcia. To pierwszy utwór w tym podsumowaniu miesiąca z serii ‘polskie piosenki na pierwszy taniec’.

Drugie, tego dnia, przyjęcie weselne, również w Lublinie, prowadził Bartek z Grześkiem. Młoda Para wybrała utwór Voo Voo. To kolejna polska piosenka na pierwszy taniec.

11. czerwca prowadziliśmy wesele w naszych pięknych, polskich Bieszczadach. Wojtek i Magda tańczyli do fenomenalnego utworu Arctic Monkeys – I wanna be yours. Świetna, elektroniczna muzyka i doskonały wokal idealnie wprowadziły wszystkich w atmosferę przyjęcia. W podsumowaniu roku zdecydowanie będzie w czołówce.

Jeżeli nie jesteście mistrzami parkietu i zastanawiacie się jaka piosenka na pierwszy taniec będzie dla was najodpowiedniejsza polecam coś spokojnego aby poobkręcać się i popatrzeć sobie czule w oczy ???? To jeden z takich utworów. Piękna ballada od Aerosmith. Są w tym najlepsi i często korzystamy z tego na swoich przyjęciach weselnych ???? Brawo dla Pawła i Mileny za świetny wybór (część z mistrzami parkietu absolutnie nie dotyczyła Waszego tańca ;)) 18. czerwca odbyło się ich wesele w Krasnymstawie.

W tym samym czasie Grzesiek z Krzyśkiem prowadzili wesele w Lubartowie. Marta i Łukasz zaprosili na przyjęcie 250 osób, a my zorganizowaliśmy im świetną zabawę. Potwierdzeniem tego był telefon, z zapytaniem o wolny termin, od jednego z gości, jeszcze w pierwszym tygodniu po przyjęciu ???? Para Młoda wybrała tym razem mocniejsze gitary. Kategoria utworu to zdecydowanie ‘rockowe piosenki na pierwszy taniec’. Nickelback – Far Away

Również 18. czerwca Dorota i Emil prowadzili wesele w Janowie Lubelskim. Łukasz i Gosia wybrali Hurts – Some kind of heaven. Pierwszy taniec nie musi być nudny ????

25. czerwca Grzesiek i Tomek prowadzili przyjęcie Karoliny i Przemka. Wesele w Warszawie było bardzo zróżnicowane pod względem muzycznym. Znalazło się w nim miejsce na kwartet smyczkowy grający muzykę na żywo, a także na miksowanie klubowych numerów. Utwór na pierwszy taniec weselny natomiast był klasyczny. Elton John – Can You Feel The Love Tonight

W tym samym dniu prowadziłem z Krzyśkiem wesele międzynarodowe w Lublinie. Joanna poślubiła Marikleda, który pochodzi z Albanii. Początkowo mieliśmy pewne obawy co do pomyślności przedsięwzięcia. Obawialiśmy się różnic kulturowych, zwłaszcza, że w przyjęciu uczestniczyło jedynie 45 osób. Obawy jednak były kompletnie niepotrzebne. Szybko okazało się, że weselnicy świetnie się zintegrowali, a goście z Bałkanów pokazali rewelacyjną zabawę, nawet pomimo tego, że było ich znacznie mniej. W grę wchodziły raczej tylko zagraniczne piosenki na pierwszy taniec więc Para Młoda wybrała anglojęzyczne ‘Say You Love Me’. Rrrrrrromantycznie ????

Również 25. czerwca Dorota z Emilem wyruszyli do Gogolina w województwie opolskim aby poprowadzić przyjęcie weselne Justyny i Piotra, którzy na pierwszy taniec wybrali piosenkę Grzegorza Hyży. To już trzeci twór z serii ‘polskie piosenki na pierwszy taniec’.

Ostatnia piosenka na pierwszy taniec weselny to utwór Celine Dion, który zagraliśmy 26. czerwca dla Pawła i Agaty.

To było ostatnie przyjęcie weselne prowadzone przez naszą firmę MistrzowieCeremonii.pl w czerwcu 2016. Pozostaje czekać na lipcowe wydanie listy ‘Piosenki do pierwszego tańca’ ????

Jeśli masz pytanie odnośnie swojego przyjęcia weselnego lub wolnych terminów pisz śmiało na kontakt@mistrzowieceremonii.pl Postaramy się pomóc ????

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w sobotę ????

Michał.

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz porady eksperta?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS