Filmowanie ślubne

Oskarowy film z uroczystości ślubnych?

Gdy Akademia Filmowa wręcza Oskara, wszystkie oczy, z napięciem wpatrują się w jeden punkt na scenie. Tak samo będzie na Twoim filmie, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Młoda Para.

Nie naśladujemy jednak Hollywood! Nasze filmy są nagrywane z perspektywy uczestnika zabawy, naturalne, niereżyserowane, to reportaż z przygotowań, ślubu i wesela. Nie ma w nich nic sztucznego, żadnych kiczowatych ujęć i efektów, a jednak zachwycają jakością,

Za każdym razem film ten dostarczy wzruszeń, radości i uśmiechu – każdemu, kto go obejrzy. To więcej niż pamiątka – film zawsze ożywi wspomnienia.

 

Profesjonalna ekipa filmowa

Kinową jakość filmu zapewnia profesjonalny sprzęt (2 kamery i jedna zapasowa) i świetny operator. Musi on uchwycić najważniejsze momenty i pokazać je tak, by budziły emocje. Bo bez emocji film zanudzi po kilku ujęciach, prawda? A nam przecież chodzi o to, by każdego zachwycał!

Nasi operatorzy specjalizują się w tworzeniu dynamicznych filmów, dosłownie kipiących emocjami. Bo samo nagranie kamerą wesela nie wystarczy. Potrzebny jest profesjonalny montaż materiału.

Dlatego Twój film stworzą ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych klipów muzycznych. Takich, które przyklejają do ekranu telewizora.

Ogromne znaczenie dla filmu ma podkład muzyczny, dlatego muzyczne doświadczenie naszych montażystów ma tak duże znaczenie dla Twojego filmu (niczego nie narzucamy – wybierzemy go wspólnie).

Jak wygląda taki film z wesela? Zobacz fragment jednego z nich:

Co otrzymasz?

Film wysokiej jakości (High Definition – 1920x1080p), który nie zestarzeje się, nawet za 25 lat i pozwoli na nowo poczuć wyjątkową atmosferę Twojego wesela. Jego długość, to 30-40 minut. Do tego krótki (3-4 minuty) klip muzyczny, streszczający najważniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia.

Film – po Twojej pełnej akceptacji – otrzymasz na 2 płytach DVD lub Blue-Ray. Możesz też go udostępnić przez stronę www.

Przed uroczystością ustalamy z Parą Młodą, jaki charakter ma mieć film i co ma się w nim znaleźć. Dopasujemy się do wszystkich oczekiwań, bo mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Sprawdź najpierw, czy mamy wolny termin!

Zapraszamy do kontaktu, celu omówienia wszystkich szczegółów, bo możliwości jest tak wiele, że żadna strona by ich nie pomieściła.